SLAVÍME 25. NAROZENINY!

V roce 1993 byla v Karlových Varech založena firma IVN.

Na začátku byl holčičí sen založit svoji vlastní oděvní značku. Dvakrát ročně firma předváděla své nové kolekce modelové konfekce pod značkou IVN v Karlových Varech a Praze. Z módních manažerských kostýmů postupně vznikla první kolekce profesních uniforem pro manažerky banky, pro hostesky modelové agentury a skupinu obchodních manažerů reklamní agentury. O rok později následovalo prvenství ve výběrovém řízení na profesní uniformy pro devět lázeňských domů akciové společnosti Mariánské Lázně. A to už se začala psát historie značky IVNprofi! Ta nyní obléká v České republice zaměstnance většiny pětihvězdičkových a čtyřhvězdičkových hotelů, hotelových sítí, známé restaurace, kasina, lékařské domy… Setkáte se s ní v celé České republice, v Německých hotelech a lázních, v Bratislavě, v Budapešti, ve Vídni… motto značky:

„Krásně a nevšedně obléci co nejvíce lidí, v co nejvíce oborech, v co nejvíce zemích…”

Návrhářka Ivana Novotná (Jedlička) a výrobní ředitelka Hana Kloudová stály u zrodu značky a najdete je stále v kancelářích v Praze a Karlových Varech. Do vedení firmy časem přišla ekonomická ředitelka Gabriela Kraisingerová a v této sestavě tato trojice vede firmu dál. Profesní uniformy z jejich návrhářských dílen jsou velmi kreativní, módní a hlavně splňující vysoké nároky na kvalitu a profesní zátěž. V každodenním provozu je pohodlí a výběr těch správných materiálů na jednotlivé pracovní oděvy nezbytný pro úsměv na tváři jejich nositelů. Modely původní značky IVN najdete na webových stránkách www.ivn-atelier.cz, kde se také setkáte s marketingovými projekty a výrobou modelové konfekce, především luxusních plesových a svatebních šatů. Plánů mají před sebou obě značky, IVNprofi i IVN dost a dost, takže do dalšího čtvrtstoletí vstupují všichni jejich zaměstnanci s jasnou vizí a jistotou úspěchu! 

„Stále nás to s Hankou a ostatními baví! Vlastně mám pocit, že nás to baví víc a víc. Pracujeme s lidmi, se kterými pracovat chceme, se zákazníky, kteří jsou milí a rádi se vracejí, děláme práci, která je tvořivá, zábavná a nikdy jednotvárná! A také, naše výrobky jsou krásné!“

Ivana Jedlička, designér

 IVNprofi, srpen 2018